فرم تقاضای صورت حساب

کاربر محترم ، از اينکه بانک صادرات ايران را انتخاب کرده ايد از شما متشکريم

لطفاً جهت ورود به سِستم ثبت درخواست ، اطلاعات زير را به دقت وارد نماييد

  نام متقاضي / شرکت
نام خانوادگي
  شماره تعريف مشتري
  شماره حساب

تلفنبانك سپهر

جهت استفاده از سيستم تلفنبانک سپهر با شماره تلفن 09602 تماس حاصل نموده و در صورت داشتن سپهر کارت ابتدا با وارد نمودن شماره کارت (‌16 رقم ) و سپس رمز دوم کارت، از امکانات سيستم تلفنبانک بهره مند گرديد .

همچنين دارندگان سپهر کارت مي توانند در صورت تماس با تلفنبانک، رمز حساب خود را نيز دريافت نموده تا علاوه بر استفاده از رمز کارت امکان استفاده از رمز حساب نيز ميسر گردد.

لازم به ذکر است آن دسته از مشترياني که بيش از يک حساب سپهري داشته و يا دارنده حساب، فاقد سپهر کارت مي باشد، مي توانند با مراجعه به شعبه و درخواست رمز عبور شخصي حساب خود نسبت به استفاده از خدمات تلفنبانک آنلاين اقدام كنند.

پس از دريافت رمز حساب از شعبه ، مشتري مي تواند نسبت به ورود شماره کارت ( 16 رقم ) و يا شماره حساب ( 13رقم ) با رمزهاي اختصاصي مربوطه از سيستم تلفنبانک استفاده نمايد

صورتحساب اينترنتي

رمز عبور مورد نياز جهت مشاهده صورتحساب از طريق اينترنت به آدرس پست الکترونيک مندرج در فرم ارسال خواهد شد.رمز عبوري كه به آدرس پست الكترونيك شما ارسال مي گردد، مخصوص تمام حسابهايي خواهد بود كه با همان شماره مشتري افتتاح شده و يا در آينده افتتاح خواهند شد.

جهت مشاهده صورتحساب از طريق اينترنت ويا هرگونه تغيير در رمز عبور يا آدرس پست الكترونيك خود لطفاً به سايت https://billing.bsi.ir مراجعه فرماييد.

پيامك

ارائه خدمات از طريق پيامك حداکثر 1 ساله بوده و اخذ تصميم و اطلاع رساني درخصوص استمرار ارائه اين خدمت در سالهاي آينده منوط به موافقت بانک و شرايط جديد خواهد بود .

در صورت به سرقت رفتن و يا فروش تلفن همراه و واگذاري آن به غير، موضوع را به شعبه مربوطه اطلاع داده تا از ارسال اطلاعات حساب شما از طريق پيامك به شماره تلفن همراه واگذار شده جلوگيري به عمل آيد . در غير اينصورت بانک هيچگونه مسئوليتي را در قبال ارسال اطلاعات به شخص ديگر نخواهد پذيرفت